درباره ما

سایت مرجع فنی تبلیغاتی در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان

ما در سایت ” دکوراسیون بهفرم ” در وهله نخست خواهیم کوشید اطلاعات لازم درباره مجموعه مسائل مرتبط با دکوراسیون داخلی ساختمان ( از جمله طراحی و اصول زیرسازی و نصب در هر مورد ) را در اختیار عموم قرار دهیم.

ما اینجا خواهیم کوشید ضمن ارائه اطلاعات کامل فنی – تخصصی, انشاالله با استقبال دست اندکاران مربوط,  زمینه های خرید اینترنتی بازدیدکنندگان در همه زمینه های دکوراسیون داخلی ساختمان را نیز فراهم آوریم. انواع مبلمان و فرفورژه اداری و منازل, پرده, گچ بری, پله و نرده راه پله, لوازم بهداشتی, کاغذ دیواری و رنگ ساختماناکسسوری ( از جمله تابلو و پوستر, چینی, کریستال ) , شیشه های دکوراتیو, انواع درب و پنجره,  سقف های کاذب و سنگهای دکوراتیوآب نما و مجسمه, شومینه, فضای سبزپارتیشن, انواع دیوارپوش و کفپوش ( منجمله فرش – ماشینی و دستباف – موکت, سنگ, آجر نما, کاشی و سرامیک, موزائیک, قطعات بتنی آماده و . . .  کفپوش pvc , لمینیت و پارکت ), سیستم صوتیسیستم های هوشمند و . . . اقسام چراغ ها و نورپردازی, از ملزومات معماری داخلی ساختمان است که به آنها خواهیم پرداخت.

گام دوم انشاالله با همراهی دست اندرکاران محترم این صنعت, از جمله شرکتهای دست اندرکار واردات و تولید انواع ملزومات دکوراسیون داخلی ساختمان عملی خواهد گردید تا بدینوسیله علاقمندان بتوانند ضمن آگاهی کافی, آنچه باب نیاز و سلیقه اشان است را بصورت اینترنتی یا مستقیم تهیه نمایند. به این ترتیب در همینجا از کلیه دست اندرکاران, از جمله نصاب های زحمتکش این صنف درخواست میکنیم تا از این موقعیت برای معرفی و تبلیغ نمونه کارهائی که اجرا کرده اند, استفاده نمایند.

” دکوراسیون بهفرم ” می کوشد رابط مناسب و آنلاینی بین کلیه دست اندرکاران و علاقمندان کلیه رشته های ” دکوراسیون داخلی ساختمان ” باشد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

https://www.instagram.com/behrooz_sarikhani/